wtorek, 28 stycznia 2014

Wykluczenie z KTKKF - sprawa w Sądzie Okręgowym I Wydział Cywilny w Koszalinie ul. Waryńskiego 7 - 30 styczeń 2014 roku godzina 11 sala numer 8

       Zgodnie z założeniami Walne Zebranie podtrzymało decyzję zarządu KTKKF wobec mojej osoby. Zastanawiałem się czy udać się na to zebranie czy też nie. Jednakże szanując czas innych osób - bo ten punkt był najważniejszy z tego co słyszałem uznałem za zasadne być i poinformować o pewnych faktach, a także wskazać, że postępowanie w tej sprawie jest w Sądzie i Sąd wyda jako właściwy podmiot w tej sprawie decyzję.

Różnica zdań zawsze była i będzie, jednakże wskazywanie nieprawdziwych informacji jak to miało w przypadku członka zarządu, że pierwszą sprawę przegrałem przed Sądem w Koszalinie i odwołałem się do Sądu w Szczecinie uważam za żenujące. Ciekawy jestem czy analogicznie członek zarządu udziela informacji w sprawozdawczości dotyczącej funkcjonowania KTKKF przed Urzędem Miasta którego jest pracownikiem.

Poniżej zamieszczam wezwanie na pierwszą rozprawę, która jest elementem złożonego w dniu 14 sierpnia 2013 roku pozwu o przywrócenie w poczet członków, następnie otrzymanej odpowiedzi ze strony KTKKF datowaną na 14 października 2013 roku w raz informacją Sądu o konieczności ustosunkowania się do nie oraz moją odpowiedzią na odpowiedź pozwanej złożoną 12 listopada 2013 roku. 
Po w/w wymianie poglądów przed Sądem drogą pisemną - Sąd wskazał termin pierwszej rozprawy przed Sądem Okręgowym w Koszalinie.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych - 30 styczeń 2014 roku godzina 11 sala numer 8 - I Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Koszalinie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz