środa, 24 lipca 2013

Pasja - www.biegnijmy.pl - portal dla aktywnych i nie tylko ludków

       Portal www.biegnijmy.pl jest miejscem, gdzie można uzyskać cały szereg informacji o aktywnym spędzaniu czasu w tym oczywiście z preferencją biegową. Treść stanowią informacje o wszystkich biegach w których uda się trafić mieszkańca Koszalina i okolic, bo taka była i jest idea, że portal ma służyć najbardziej nam mieszkańcom i bardziej lokalnej społeczności.Głównym inicjatorem tegoż portalu był i jest Michał Bieliński zarazem prezes Stowarzyszenia Sport, Rekreacja i Wolontaria "SFX". Jak wspominałem Stowarzyszenie skupia grupę zapaleńców, którzy starają się coś zrobić dla ludzi.
Wspomniany portal biegowy umożliwia bieżącą sprawozdawczość z imprez sportowych prowadzonych przez nas oraz okolicznych, gdzie działo się coś ciekawego, a co najważniejsze jest czytelnią całkiem sporej internetowej publiczności, która w dużej części przekłada się potem na udział w naszych imprezach, które pomijając imprezę najważniejszą są robione z myślą dla jak największej ilości mieszkańców globu ziemskiego czyli bez odpłatności.

Na portalu ciągle coś się dzieje, co najważniejsze coraz więcej osób coś popisuje, chociaż wstyd się przyznać sam nie napisałem jeszcze artykułu. Nie bez znaczenia jest rozwój portalu i jego rozrost o nowe techniczne możliwości.

Zresztą najlepiej po prostu wejść i zobaczyć.

Krzysztof Stosio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz