czwartek, 2 sierpnia 2012

Ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne - AXA DIRECT

       Jako świadomy posiadacz samochodu i mieszkania, a także jako ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej oraz nnw zapraszam do zapoznania się z ofertą ubezpieczeniową AXA DIRECT. W innym czasie opiszę kolejno innych ubezpieczycieli.Obecnie w dobie internetu możliwości porównawcze są olbrzymie. Wszystkie oferty można w zasadzie przejżeć od ręki. Przeglądarek porównawczym jest dużo. Podstawową kwestią jest to czego oczekujemy od ubezpieczyciela.

Moim zdaniem w przypadku obowiązkowej polisy OC nie ma to większego znaczenia, istotnym elementem jest cena końcowa. Dlaczego nie ma to znaczenia, a dlatego, że to brzydko pisząc ale praktykując w swoim życiu poszkodowany musi męczyć się aby coś odzyskać lub uzyskać od ubezpieczyciela sprawcy, a sprawca musi posiadać polisę OC.

W pozostałych przypadkach jak AC, NNW, OC w życiu prywatnym i ubezpieczenia mienia w tym nieruchomości warto porównywać oferty. Ja preferuję znanych ubezpieczycieli. Myślę, że warto zobaczyć i zapoznać się z o ofertą AXA DIRECT.

Krzysztof Stosio

1 komentarz:

  1. W przypadku OC pojazdu mechanicznego, najbardziej interesującym aspektem może być assistance, który wielu ubezpieczycieli dodaje.

    OdpowiedzUsuń