wtorek, 31 lipca 2012

Pure Health And Fitness Sp. z o.o. - zaproszenie

       Na coś takiego ze strony Pure nie liczyłem. Wczoraj otrzymałem wiadomość smsem o przygotowanej dla mnie promocji i zaproszeniu do klubu, abym ponownie się zapisał. Pomyślałem sobie pewnie ktoś się pomylił.

Jednak dziś miałem telefon z klubu Kosmos w Koszalinie, który utwierdził mnie w przekonaniu, że nikt się nie pomylił i Pure usilnie zabiega o moja członkostwo. Wysłuchałem co klub ma mi do zaoferowania, oferta polegała na tym, że nie płaciłbym żadnych opłat oraz opłata za każdy miesiąc wynosiłaby 93 albo 97 zł. Po wysłuchaniu do końca ustosunkowałem się do oferty i przypomniałem sprzedawcy w jaki sposób zakończyła się nasza współpraca oraz, że nie będę zainteresowany żadną ofertą Pure. Mimo wszystko podziękowałem za profesjonalne przedstawienie oferty oraz za poświęcony czas.

Podsumowując najciekawsze jest to, że wskazałem aby usunąć moje wszystkie dane z bazy oraz cofnąłem zgodę na otrzymywanie ofert dla mnie. Tą sprawę załatwię jak ta, która oczekuje w Sądzie dobiegnie końca. Nie ucieknie w końcu nigdzie, numer mam zapisany, a sms także.

Krzysztof Stosio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz