środa, 25 lipca 2012

Pure Health And Fitness Sp. z o.o. - pierwsza sprawa zakończona

       I stało się - w końcu dobiegła pierwsza sprawa, która pierwszy raz została opisana 8 lutego 2012 roku. Punktem wyjścia była sytuacja 8 października 2011 roku oraz kolejne czynności, a w zasadzie ich brak ze strony Pure.

Po wypełnieniu wniosku o dopisanie do Krajowego Rejestru Długów oraz wysłaniu wezwania do Zarządu Pure Health and Fitness Sp. z o.o. o wskazania majątku z którego mogę zaspokoić swoją wierzytelność wobec spółki w poniedziałek 23 lipca 2012 roku otrzymałem od komornika informację, że pieniądze zostały wpłacone i że je otrzymam. Faktycznie 23 lipca 2012 roku otrzymałem 31,10 zł za opłaty sądowe (brakująca część) oraz opłatę za wydanie klauzuli wykonalności.

Czy jestem zadowolony - zdecydowanie tak. Czekam jeszcze na pismo od komornika z którego będzie wynikało ile kosztów spółka poniosła. Jest to dla mnie bardzo ważne - zwłaszcza jak przypominam sobie o osobie odpowiedzialnej za przyjmowanie klientów w Pure w Galerii Kosmos w Koszalinie.
Pamiętam jak obiecałem, że przyjadę jak sprawa się skończy i jeżeli nie będę miał racji odnośnie 10 zł to pochylę się w pół, a jak będę miał rację to pokażę efekt końcowy - przemyślę to do czasu aż zakończy się druga sprawa.

A właśnie w drugiej sprawie narazie nic się nie dzieje, zakładam, że to kwestia okresów urlopowych. Nie ma to w zasadzie znaczenia. Sąd zrobie swoje, bo ja wierzę w prawo, że chroni konsumenta.

Krzysztof Stosio

1 komentarz:

  1. Proszę pana o pomoc mam podobną sytuację z innym klubem fitnes i to o większą sumę mój e-mail oollaaaalloo@gmail.com

    OdpowiedzUsuń