sobota, 7 lipca 2012

Alior Sync - konto osobiste

       Tym razem kolejna krótka opisówka oferty wartej moim zdaniem uwagi. Alior Sync jest częścia banku Alior Bank i wyszedł z nową ofertą na rynku, która wg jest bardzo ciekawa i warta poświęcenia swojego czasu aby o tym napisać.Podstawowym wariantem, który jest najważnieszy w tej sytuacji to opcja zwrotu 5% wydanków wykonanych przy płatnościach internetowych, a precyzyjnie:  

"zwrot 5% wartości zakupów dokonanych w Internecie kartą debetową lub z wykorzystaniem usługi "Płacę z Alior Sync" "

Co dla mnie oznacza powyższe, że jest to warte uwagi. Zakładając, że wydaję na zakupy internetowe około 500 do 1000 zł miesięcznie jak nie więcej, to mogę odzyskać 5% tej wartości wykonując przelew kartą Alior Sync. 5% to 25 zł lub więcej z w/w kwot.
Przy pozostałych kwestiach dotyczących opłat wynoszących 0,00 zł za wszystkie niezbędne usługi jest to super sprawa, bo bez wątpienia każdy z nas częściej czy rzadziej kupuje coś za pośrednictwem stron www. W czym zatem problem używać dodatkowego narzędzia jakim jest bez wątpienia oferta w/w banku aby otrzymać zwrot jakiejś części kwoty.

Limit bez podatku to 760,00 zł w stosunku miesięcznym, a powyżej tej kwoty bank potrąci z automatu podatek. Limit operacji z tytułu, których możemy otrzymać zwrot 5% to 25000 zł w stosunku miesięcznym. Czyli teoretycznie 1250,00 zł zwrotu - 10% podatku.
Będąc realistą i uzyskując kwotę w okolicach 25-75zł miesięcznie wystarczy to pomnożyć przez 12 miesięcy i dodać do pozostałych proponowanych ofert. Myślę, że każdy liczyć potrafi i szanuje swoje pieniądze.

Niezależnie od powyższego, za założenie konta bank wypłaca 50,00 zł, a następnie po wykonaniu 3 zapłaty wypłaca kolejne 50,00 zł.

Pozdrawiam

Krzysztof Stosio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz