sobota, 30 czerwca 2012

Bank BGŻ - konto osobiste z premią

       Kolejnym ciekawym i wartym moim zdaniem uwagi produktem bankowym jest konto osobiste z premią Banku BGŻ. Posiadając konto w Banku BGŻ oraz kartę płatniczą, można przy wpływie na konto wynagrodzenia zyskać ekstra premię.
Maksymalna wysokość premii to 50 zł miesięcznie, co przy kosztach obowiązkowych z powodu konieczności posiadania karty płatniczej, której koszt miesięczny to 5 zł lub 8 zł w przypadku małej ilości płatności (poniżej 300,00 zł miesięcznie), daje maksymalną premię netto na poziomie 45 zł miesięcznie.

Podsumowując rocznie możemy zarobić dodatkowo 45x12 = 540,00 zł.
Wysokość premii zależy od wysokości najwyższego wynagrodzenia jakie wpływa na rachunek bankowy. W przypadku przekroczenia 50 zł przez 1% wynagrodzenia logiczne jest to, że otrzymamy maksymalnie 50 zł.

Sumując Bank BGŻ, Meritum Bank i Millenium Bank, możemy uzyskać w ciągu roku 1500,00 zł oczywiście jest to wariant maksymalny, ale nie ponosząc najmniejszych kosztów (tu kwota jest już po potrąceniu prowizji za kartę w Banku BGŻ, pomijając wspominany czas własny) nawet gdyby w ciągu roku było to 200 zł czy 400 zł czy też 600 zł gra jest warta zabawy.

Ostatnio inny Bank zaoferował ciekawą ofertę polegającą na obniżeniu rachunków o 10% w przypadku płatności za wybrane rachunki z konta tego Banku. Na dniach planuję odwiedzić Bank ze swoimi rachunkami i założyć konto. Jeżeli faktycznie byłoby tak jak Bank przedstawia w ofercie, to w moim przypadku byłaby to najlepsza oferta, a można ją przecież sumować z w/w :)

Krzysztof Stosio

Noclegi w apartamencie w Kołobrzegu - www.wkolobrzegu.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz