wtorek, 28 lutego 2012

Millenium Bank zwrot 3%

       Tym razem opiszę możliwość odzyskiwania wydatków w Banku Millenium. Mianowicie posiadając konto w w/w Banku oraz kartę płatniczą (zwykłą) przy zakupach w sklepach spożywczych i nie tylko.
Wymagania jakie musimy spełnić także są niewielkie jak w przypadku Meritum Banku. To jest musimy używać karty płatniczej aby nie zostały naliczone opłaty za posiadanie karty. Konto jest bezpłatne jeżeli zapewnimy minimalny wpływ łączny w miesiącu na poziomie 1000,00 zł. Nie musi być to wynagrodzenie tylko wpłata własna lub obroty pomiędzy własnymi kontami (dziś przelewy internetowe są zwykle za darmo więc to nie jest problem).
Co zyskujemy w tym przypadku przy założeniu, że spełniamy w/w wymagania, moim zdaniem zyskujemy sporo, bo maksymalny zwrot jaki możemy uzyskać to 50,00 zł miesięcznie, tym samym aby uzyskać taki zwrot należy wydawać w sklepach spożywczych około 1668,00 zł w danym miesiącu. Oczywiste jest to, że nie wszyscy tyle wydają, ale większość z nas i tak dokonuje płatności w sklepach spożywczych. Zatem skoro nie ponosimy dodatkowych kosztów, a czas jaki musimy poświęcić na kilka kliknięć aby uzyskać obrót w wymaganej minimalnej wysokości nie przekroczy 10 minut w miesiącu to warto dopełnić formalności i odzyskiwać 3% wydatków na zakupy spożywcze.

        Jak wspominałem we wcześniejszym wątku, to tylko 3% i maksymalnie 50 zł lub to aż 3% i aż 50 zł. Rocznie daje to 600 zł. Bez wątpienia 600 zł nie leży na ulicy. Statystyczna większość społeczeństwa zatrudniona na minimalnym wynagrodzeniu  wg danych GUS musi pracować ponad pół miesiąca aby zarobić na czysto taką kwotę. A wystarczy poświęcić trochę swojego czasu i można uzyskać takie środki pieniężne niewielkim nakładem czasu i wysiłku.

Sumując Meritum Bank i Millenium Bank, możemy uzyskać w ciągu roku 960,00 zł oczywiście jest to wariant maksymalny, ale nie ponosząc najmniejszych kosztów (pomijając wspominany czas własny) nawet gdyby w ciągu roku było to 200 zł czy 400 zł czy też 600 zł gra jest warta zabawy.

W najbliższym czasie opiszę jeszcze inny bank, który także daje możliwość odzyskania pewnej wielkości wpływów dla odmiany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz